1988 Kanada federal seçimlerinde Kanada Hıristiyan Miras Partisi adayları - Christian Heritage Party of Canada candidates in the 1988 Canadian federal election
Bu makale değil anmak hiç kaynaklar.Mayıs 2019) (Bu şablon mesajını nasıl ve ne zaman kaldıracağınızı öğrenin) ( |
Kanada Hıristiyan Miras Partisi 63 aday yarıştı 1988 federal seçimi Kanada'da. Bu, parti federal bir seçime ilk kez itiraz ediyordu ve parti, Kanada Reform Partisi ilk seçimlerine de katıldığı dört batı ilinde.
- Simone Middelkoop, Athabasca, AB
- Ron Romanow, Edmonton East, AB
- John Werkman, Edmonton North, AB
- Charles Cavilla, Lethbridge, AB
- Hans Visser, Tıp Şapkası, AB
- Jim Swan, Alageyik, AB
- Dwayne O'Coin, St. Albert, AB
- David J. Reimer, Wetaskiwin, AB
- John Torringa, Yellowhead, AB
- Ivan Zalinko, Comox-Alberni, M.Ö
- Keith Gee, Delta, BC (1993'te de yayınlandı)
- Ron Gray, Fraser Valley East, M.Ö
- Edward Vanwoudenberg, Fraser Valley West, M.Ö
- Gerald Brinders, Kootenay Doğu, BC (1993'te de yayınlandı)
- Donna Pickering, Mission-Coquitlam, M.Ö
- John Krell, Kuzey Adası - Powell Nehri, BC (1997, 2000'de de yayınlandı)
- Bert Prins, Prens George-Bulkley Vadisi, BC (1993'te de yayınlandı)
- Brian Wilson, Richmond, M.Ö
- Tom Brophy, Skeena, M.Ö
- Bill Stilwell, Surrey Kuzey, BC (1993, 1997'de de yayınlandı)
- Roy Pilkey, Surrey-White Rock, M.Ö
- Abe Neufeld, Brandon-Souris, MB (1993'te de yayınlandı)
- Don Esler, Lisgar — Marquette, MB
- Karl Felsen, Selkirk, MB
- David Little, Moncton, NB
- Robert Tremblett, St. John's East, NF (1993'te de yayınlandı)
- Jack Enserink, Annapolis Vadisi — Hants, NS (1993'te de yayınlandı)
- Norm Pearce, Cumberland-Colchester, NS
- Angus McLean, Güney Batı Nova, NS
- Don Eddie, Brampton, AÇIK
- Geraldine DeVries, Brant, AÇIK
- Ron Bremer, Burlington, AÇIK
- Rien Vandenenden, Cambridge, AÇIK
- Terese Ferri, Carleton-Gloucester, AÇIK
- John Kuipers, Durham, AÇIK
- Will Wymenga, Elgin, AÇIK
- Cope Gritter, Erie, AÇIK
- William Ubbens, Etobicoke Kuzey, ON (ayrıca 1990'da seçimle seçildi, 2004)
- Peter J. Ellis, Guelph-Wellington, ON (çoklu seçim)
- Garry Sytsma, Haldimand-Norfolk, AÇIK
- Charles Eleveld, Hamilton — Dağ, AÇIK
- Barrie Mombourquette, Hamilton Batı, AÇIK
- Ray Pennings, Hamilton-Wentworth, AÇIK
- Richard Welsman, Hastings-Frontenac-Lennox ve Addington, AÇIK
- Tom Clark, Huron-Bruce, AÇIK
- Ed Carlson, Kenora-Rainy Nehri, AÇIK
- Allan James, Kent, ON (ayrıca 2002'de seçimle seçildi, 2004)
- Terry M. Marshall, Kingston ve Adalar, AÇIK
- John Koster, Lambton — Middlesex, AÇIK
- David J. Kasap, Leeds-Grenville, AÇIK
- Peggy Humby, Lincoln, AÇIK
- Bill Andres, Niagara Şelaleleri, AÇIK
- John Meiboom, Northumberland, AÇIK
- Paul Callaway, Oakville — Milton, AÇIK
- Hans Strikwerda, Oxford, ON (1993'te de yayınlandı)
- Stan Puklicz, Perth — Wellington — Waterloo, AÇIK
- John Herring, Prens Edward-Hastings, AÇIK
- Ethel Kar, Simcoe Merkezi, AÇIK
- Bert Nieuwenhuis, Wellington — Gri — Dufferin — Simcoe, AÇIK
- Klaas Stel, York-Simcoe, AÇIK
- Baird Judson, Hillsborough, PE
- Robert Adams, Notre-Dame-de-Grace, QC (1993'te de yayınlandı)
- Jacob de Raadt, Yukon, YT
Seçim adayları, 1988-1993
- Gerry Van Schepen (Oshawa, ON) 13 Ağu 1990
- William Ubbens (York Kuzey, ON) 10 Aralık 1990
- Mae Boudreau-Pedersen (Beausejour, NB) 10 Aralık 1990