1999 Asya Kış Oyunlarında kısa pist sürat pateni - Erkekler 500 metre - Short track speed skating at the 1999 Asian Winter Games – Mens 500 metres - Wikipedia
Erkekler 500 metre 1999 Asya Kış Oyunlarında | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Yongpyong Dome | |||||||||
Tarih | 31 Ocak | |||||||||
Rakipler | 6 ulustan 17 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
Kısa pist Sürat Pateni -de 1999 Asya Kış Oyunları | ||
---|---|---|
500 m | erkekler | KADIN |
1000 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
3000 m | erkekler | KADIN |
Röle | erkekler | KADIN |
erkekler 500 metre -de 1999 Asya Kış Oyunları 31 Ocak 1999'da Güney Kore'deki Yongpyong Kapalı Buz Pisti'nde yapıldı.
Program
Tüm zamanlar Kore Standart Saati (UTC + 09: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
31 Ocak 1999 Pazar | 17:05 | Isıtır |
17:49 | Çeyrek finaller | |
18:14 | Yarı finaller | |
18:33 | Finaller |
Sonuçlar
- Efsane
- DSQ - Diskalifiye
- q - Zamana göre nitelikli
Isıtır
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Hideto Imai (JPN ) | 44.679 | Q |
2 | Lee Seung-jae (KOR ) | 44.906 | Q |
3 | Lu Shuo (HKG ) | 1:12.710 | |
— | Boldyn Sansarbileg (MGL ) | DSQ |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Satoru Terao (JPN ) | 42.967 | Q |
2 | Lee Jun-hwan (KOR ) | 43.154 | Q |
3 | Bir Yulong (CHN ) | 43.367 | q |
Grup 3
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Kim Dong-sung (KOR ) | 43.552 | Q |
2 | Yuan Ye (CHN ) | 43.590 | Q |
3 | Hitoshi Uematsu (JPN ) | 43.818 | q |
4 | Batchuluuny Bat-Orgil (MGL ) | 49.077 |
Grup 4
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Li Jiajun (CHN ) | 44.388 | Q |
2 | Kim Sun-tae (KOR ) | 44.480 | Q |
3 | Lin Kuan-hsun (TPE ) | 49.677 |
Grup 5
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Takehiro Kodera (JPN ) | 45.168 | Q |
2 | Feng Kai (CHN ) | 45.285 | Q |
3 | Chang Yung-tai (TPE ) | 48.822 |
Çeyrek finaller
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Satoru Terao (JPN ) | 43.114 | Q |
2 | Bir Yulong (CHN ) | 43.194 | Q |
3 | Kim Sun-tae (KOR ) | 43.349 | q |
4 | Takehiro Kodera (JPN ) | 43.553 |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Feng Kai (CHN ) | 43.850 | Q |
2 | Lee Jun-hwan (KOR ) | 43.902 | Q |
3 | Hideto Imai (JPN ) | 44.017 | q |
4 | Yuan Ye (CHN ) | 1:03.310 |
Grup 3
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Li Jiajun (CHN ) | 43.110 | Q |
2 | Kim Dong-sung (KOR ) | 43.280 | Q |
3 | Lee Seung-jae (KOR ) | 46.366 | |
4 | Hitoshi Uematsu (JPN ) | 1:35.080 |
Yarı finaller
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Kim Sun-tae (KOR ) | 43.805 | QA |
2 | Feng Kai (CHN ) | 1:01.150 | QA |
— | Kim Dong-sung (KOR ) | DSQ | |
— | Bir Yulong (CHN ) | DSQ |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Satoru Terao (JPN ) | 42.800 | QA |
2 | Lee Jun-hwan (KOR ) | 42.949 | QA |
3 | Hideto Imai (JPN ) | 43.168 | QB |
— | Li Jiajun (CHN ) | DSQ |
Finaller
Final B
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
1 | Hideto Imai (JPN ) | 43.609 |
Final A
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
Lee Jun-hwan (KOR ) | 45.542 | |
Feng Kai (CHN ) | 52.271 | |
Satoru Terao (JPN ) | 1:20.960 | |
— | Kim Sun-tae (KOR ) | DSQ |