2015 Kış Universiade'de kısa pist sürat pateni - Erkekler 1000 metre - Short track speed skating at the 2015 Winter Universiade – Mens 1000 metres - Wikipedia
Bu makale değil anmak hiç kaynaklar.Şubat 2015) (Bu şablon mesajını nasıl ve ne zaman kaldıracağınızı öğrenin) ( |
erkekler 1000 metre rekabet Kısa pist Sürat Pateni -de 2015 Kış Universiade Universiade Igloo'da yapıldı, Granada 13 Şubat.
Sonuçlar
Ön bilgiler
- Q - Eleme için nitelikli
- QT- zamana göre nitelikli
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Isıtır
- Q - Çeyrek finallere hak kazandı
- QT- zamana göre nitelikli
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Sıra | Sıcaklık | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 55 | Chen Guang | Çin | 1:32.962 | Q |
2 | 1 | 50 | Samuel Belanger-Marceau | Kanada | 1:33.203 | Q |
3 | 1 | 81 | Dylan Hoogerwerf | Hollanda | 1:33.427 | QT |
4 | 1 | 64 | Yoann Martinez | Fransa | 1:33.577 | |
5 | 1 | 104 | Jae Jae Yoo | Amerika Birleşik Devletleri | 1:34.441 | |
1 | 2 | 72 | Sekai Minto | Japonya | 1:36.587 | Q |
2 | 2 | 59 | Xu Fu | Çin | 1;36.664 | Q |
2 | 66 | Tristan Navarro | Fransa | DNF | ||
2 | 74 | Han Seung-soo | Güney Kore | DOLMA KALEM | ||
1 | 3 | 69 | Iwasa Dan | Japonya | 1:32.182 | Q |
2 | 3 | 93 | Timur Zakharov | Rusya | 1:33.119 | Q |
3 | 3 | 87 | Wojciech Kraśniecki | Polonya | 1:33.845 | |
3 | 80 | Leon Bloemhof | Hollanda | DOLMA KALEM | ||
1 | 4 | 78 | Seo Yi-ra | Güney Kore | 1:29.423 | Q |
2 | 4 | 53 | Yoan Gauthier | Kanada | 1:29.478 | Q |
3 | 4 | 82 | Dennis Visser | Hollanda | 1:29.943 | QT |
4 | 4 | 68 | Pietro de Lorenzis | İtalya | 1:32.998 | |
5 | 4 | 61 | Roger Vallverdu Imbernon | ispanya | 1:36.865 | |
1 | 5 | 77 | Park Se-young | Güney Kore | 1:28.451 | Q |
2 | 5 | 89 | Dmitriy Miasnikov | Rusya | 1;28.999 | Q |
3 | 5 | 65 | Jeremy Masson | Fransa | 1:29.089 | QT |
5 | 56 | Ma Xingguang | Çin | DOLMA KALEM | ||
1 | 6 | 90 | Kirill Shashin | Rusya | 1:30.992 | Q |
2 | 6 | 99 | Adam Callister | Amerika Birleşik Devletleri | 1:31.076 | Q |
3 | 6 | 71 | Muratake Hironobu | Japonya | 1:31.151 | QT |
4 | 6 | 83 | Adam Filipowicz | Polonya | 1:32.004 |
Çeyrek finaller
- Q - Yarı finallere uygun
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Sıra | Sıcaklık | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 77 | Park Se-young | Güney Kore | 1:32.999 | Q |
2 | 1 | 50 | Samuel Belanger-Marceau | Kanada | 1:33.111 | Q |
3 | 1 | 65 | Jeremy Masson | Fransa | 1:33.676 | |
4 | 1 | 90 | Kirill Shashin | Rusya | Zaman yok | |
1 | 2 | 69 | Iwasa Dan | Japonya | 1:34.628 | Q |
2 | 2 | 53 | Yoan Gauthier | Kanada | 1:34.672 | Q |
3 | 2 | 89 | Dmitriy Miasnikov | Rusya | 1:34.787 | |
4 | 2 | 81 | Dylan Hoogerwerf | Hollanda | 1:35.064 | |
1 | 3 | 78 | Seo Yi-ra | Güney Kore | 1:29.607 | Q |
2 | 3 | 72 | Sekai Minto | Japonya | 1:30.445 | Q |
3 | 3 | 82 | Dennis Visser | Hollanda | Zaman yok | |
4 | 3 | 59 | Xu Fu | Çin | Zaman yok | |
1 | 4 | 71 | Muratake Hironobu | Japonya | 1:32.31 | Q |
2 | 4 | 55 | Chen Guang | Çin | 1:32.453 | Q |
3 | 4 | 99 | Adam Callister | Amerika Birleşik Devletleri | 1:32.768 | |
4 | 4 | 93 | Timur Zakharov | Rusya | 1:32.966 |
Yarı finaller
- QA - Final A için nitelikli
- QB- Final B için nitelikli
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Sıra | Sıcaklık | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 55 | Chen Guang | Çin | 1:32.954 | QA |
2 | 1 | 71 | Muratake Hironobu | Japonya | 1:33.271 | QA |
3 | 1 | 50 | Samuel Belanger-Marceau | Kanada | 1:33.29 | QB |
4 | 1 | 69 | Iwasa Dan | Japonya | Zaman yok | QB |
1 | 2 | 78 | Seo Yi-ra | Güney Kore | 1:29.274 | QA |
2 | 2 | 77 | Park Se-young | Güney Kore | 1:29.296 | QA |
3 | 2 | 72 | Sekai Minto | Japonya | 1:29.49 | QB |
4 | 2 | 53 | Yoan Gauthier | Kanada | Zaman yok | QB |
Final B (sınıflandırma turu)
Sıra | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
5 | 53 | Yoan Gauthier | Kanada | 1:34.704 | |
6 | 72 | Sekai Minto | Japonya | 1:35.013 | |
7 | 50 | Samuel Belanger-Marceau | Kanada | 1:35.167 | |
8 | 69 | Iwasa Dan | Japonya | 1:35.304 |
Final A (madalya turu)
Sıra | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
77 | Park Se-young | Güney Kore | 1:25.907 | ||
78 | Seo Yi-ra | Güney Kore | 1:26 | ||
55 | Chen Guang | Çin | 1:26.171 | ||
4 | 71 | Muratake Hironobu | Japonya | 1:26.335 |