2015 Kış Universiade'de kısa pist sürat pateni - Erkekler 5000 metre bayrak yarışı - Short track speed skating at the 2015 Winter Universiade – Mens 5000 metres relay - Wikipedia
Bu makale değil anmak hiç kaynaklar.Şubat 2015) (Bu şablon mesajını nasıl ve ne zaman kaldıracağınızı öğrenin) ( |
erkekler 5000 metre bayrak yarışı rekabet Kısa pist Sürat Pateni -de 2015 Kış Universiade Universiade Igloo'da yapıldı, Granada Eleme 11 Şubat'ta, yarı final 12 Şubat'ta ve final 13 Şubat'ta yapıldı.
Sonuçlar
Isıtır
- Q - Yarı finallere uygun
- QT- zamana göre nitelikli
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Sıra | Sıcaklık | Ülke | Önlük | İsim | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Çin | 55 56 58 59 | Chen Guang Ma Xinguang Sui Xin Xu Fu | 7:08.372 | Q |
2 | 1 | Rusya | 89 90 92 93 | Dmitrii Miasnikov Kirill Shashin Eduard Strelkov Timur Zakharov | 7:08.689 | Q |
3 | 1 | Ukrayna | 95 96 97 98 | Mykyta Sokolov Artem Khmelivskyi Stanislav Omelchenko Oleksandr Zheltonog | 7:28.729 | |
1 | 2 | Amerika Birleşik Devletleri | 99 100 101 104 | Adam Callister William Mullarkey Benjamin Oh Jae Jae Yoo | 7:02.986 | Q |
2 | 2 | Kanada | 50 51 53 54 | Samuel Belanger-Marceau Cedrik Blais Yoan Gauthier William Louis Preudhomme | 7:03.093 | Q |
3 | 2 | Polonya | 83 84 86 87 | Adam Filipowicz Rafał Grycner Michał Kłosiński Wojciech Kraśnicki | 7:03.231 | QT |
1 | 3 | Güney Kore | 75 76 77 78 | Kim Joon-Chun Lee Hyo-Been Park Se-Young Seo Yi-Ra | 7:08.841 | Q |
2 | 3 | Japonya | 70 71 72 73 | Iwashita Hijiri Muratake Hironobu Sekai Minto Yokoyama Hiroki | 7:08.992 | Q |
3 | 3 | Fransa | 62 64 65 66 | Paul Beauchamp Yoann Martinez Jeremy Masson Tristan Navarro | 7:10.652 | QT |
Yarı finaller
- QA - Final A için nitelikli
- QB - Final B için nitelikli
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Sıra | Sıcaklık | Ülke | Önlük | İsim | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Çin | 55 56 58 59 | Chen Guang Ma Xingguang Sui Xin Xu Fu | 6:57.359 | QA |
2 | 1 | Japonya | 70 71 72 73 | Iwashita Hijiri Muratake Hironobu Sekai Minto Yokoyama Hiroki | 6:57.84 | QA |
3 | 1 | Güney Kore | 74 75 76 78 | Han Seung-soo Kim Joon-chun Lee Hyo-been Seo Yi-ra | 6:57.857 | QB |
4 | 1 | Polonya | 83 84 85 87 | Adam Filipowicz Rafał Grycner Wojciech Kamienski Wojciech Kraśnicki | 7:03.991 | QB |
1 | 2 | Rusya | 89 90 92 93 | Dmitrii Miasnikov Kirill Shashin Eduard Strelkov Timur Zakharov | 6:59.827 | QA |
2 | 2 | Fransa | 63 64 65 66 | Thomas Meline Yoann Martinez Jeremy Masson Tristan Navarro | 6:59.969 | QA |
3 | 2 | Kanada | 50 52 53 54 | Samuel Belanger-Marceau Pascal Dion Yoan Gauthier William Louis Preudhomme | 7:00.174 | QB |
4 | 2 | Amerika Birleşik Devletleri | 99 101 103 104 | Adam Callister Benjamin Oh Aaron Tran Jae Jae Yoo | 7:03.42 | QB |
Final B (sınıflandırma turu)
Sıra | Ülke | Önlük | İsim | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
5 | Güney Kore | 74 76 77 78 | Han Seung-soo Lee Hyo-been Park Se-young Seo Yi-ra | 6:39.442 | UR |
6 | Kanada | 50 51 53 54 | Samuel Belanger-Marceau Cedrik Blais Yoan Gauthier William Louis Preudhomme | 6:50.31 | |
7 | Polonya | 83 85 86 87 | Adam Filipowicz Wojciech Kamienski Michał Kłosiński Wojciech Kraśnicki | Zaman yok | |
Amerika Birleşik Devletleri | 99 100 103 104 | Adam Callister William Mullarkey Aaron Tran Jae Jae Yoo | DOLMA KALEM |
Final A (madalya turu)
Sıra | Ülke | Önlük | İsim | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
Çin | 55 56 58 59 | Chen Guang Ma Xingguang Sui Xin Xu Fu | 7:11.252 | ||
Rusya | 89 90 92 93 | Dmitriy Miasnikov Kirill Shashin Eduard Strelkov Timur Zakharov | 7:11.623 | ||
Fransa | 63 64 65 66 | Thomas Meline Yoann Martinez Jeremy Masson Tristan Navarro | 7:11.745 | ||
4 | Japonya | 69 71 72 73 | Iwasa Dan Muratake Hironobu Sekai Minto Yokoyama Hiroki | 7:17.456 |