2015 Kış Universiade'de kısa pist sürat pateni - Kadınlar 1000 metre - Short track speed skating at the 2015 Winter Universiade – Womens 1000 metres - Wikipedia
Bu makale değil anmak hiç kaynaklar.Şubat 2015) (Bu şablon mesajını nasıl ve ne zaman kaldıracağınızı öğrenin) ( |
kadınlar 1000 metre rekabet Kısa pist Sürat Pateni -de 2015 Kış Universiade Universiade Igloo'da yapıldı, Granada 13 Şubat.
Sonuçlar
Isıtır
- Q - Çeyrek finallere hak kazandı
- QT- zamana göre nitelikli
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Çeyrek finaller
- Q - Yarı finallere uygun
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Sıra | Sıcaklık | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 24 | Agnė Sereikaitė | Litvanya | 1:32.762 | Q |
2 | 1 | 7 | Ji Xue | Çin | 1:32.961 | Q |
3 | 1 | 31 | Liya Stepanova | Rusya | 1:34.833 | |
4 | 1 | 17 | Yoshida Marie | Japonya | 1:35.501 | |
5 | 1 | 34 | Olena Korinchuk | Ukrayna | 1:36.477 | |
1 | 2 | 22 | Son Ha-kyung | Güney Kore | 1:34.448 | Q |
2 | 2 | 9 | Lin Meng | Çin | 1:34.567 | Q |
3 | 2 | 13 | Kikuchi Moemi | Japonya | 1:34.854 | |
4 | 2 | 5 | Caroline Truchon | Kanada | 1:35.127 | |
1 | 3 | 20 | Lee Eun-byul | Güney Kore | 1:38.107 | Q |
2 | 3 | 2 | Namasthee Camille Harris-Gauthier | Kanada | 1:38.196 | Q |
3 | 3 | 14 | Kikuchi Yuki | Japonya | 1:38.353 | |
4 | 3 | 12 | Ylenia Tota | İtalya | 1:40.347 | |
1 | 4 | 19 | Kim A-lang | Güney Kore | 1:33.394 | Q |
2 | 4 | 6 | Han Yutong | Çin | 1:33.464 | Q |
3 | 4 | 4 | Keri Elizabeth Morrison | Kanada | 1:33.653 | |
4 | 4 | 38 | Katherine Ralston | Amerika Birleşik Devletleri | Zaman yok |
Yarı finaller
- QA - Final A için nitelikli
- QB - Final B için nitelikli
- ADV - ileri
- DOLMA KALEM - ceza
Sıra | Sıcaklık | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 22 | Son Ha-kyung | Güney Kore | 1:37.892 | QA |
2 | 1 | 19 | Kim A-lang | Güney Kore | 1:37.954 | QA |
3 | 1 | 2 | Namasthee Camille Harris-Gauthier | Kanada | 1:38.104 | QB |
4 | 1 | 7 | Ji Xue | Çin | 1:38.971 | QB |
1 | 2 | 24 | Agnė Sereikaitė | Litvanya | 1:31.131 | QA |
2 | 2 | 20 | Lee Eun-byul | Güney Kore | 1:33.991 | QA |
3 | 2 | 9 | Lin Meng | Çin | 1:34.278 | QB |
2 | 6 | Han Yutong | Çin | DOLMA KALEM |
Final B (sınıflandırma turu)
Sıra | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
5 | 7 | Ji Xue | Çin | 1:59.188 | |
2 | Namasthee Camille Harris-Gauthier | Kanada | DOLMA KALEM | ||
9 | Lin Meng | Çin | DOLMA KALEM |
Final A (madalya turu)
Sıra | Önlük | İsim | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
19 | Kim A-lang | Güney Kore | 1:37.321 | ||
20 | Lee Eun-byul | Güney Kore | 1:37.488 | ||
22 | Son Ha-kyung | Güney Kore | 1:37.705 | ||
4 | 24 | Agn Sereikait | Litvanya | 1:38.247 |