2006 Orta Amerika ve Karayip Oyunları'nda yüzme - Kadınlar 200 metre bireysel karışık - Swimming at the 2006 Central American and Caribbean Games – Womens 200 metre individual medley - Wikipedia
Yüzme 2006 Orta Amerika Karayip Oyunları | ||
---|---|---|
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
Sırtüstü | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
Bayanlar 200 m Bireysel Karışık -de 2006 Orta Amerika ve Karayip Oyunları 21 Temmuz 2006 Cuma günü S.U. İçinde Pedro de Heredia Aquatic Complex Cartagena, Kolombiya.
Etkinlik sırasındaki kayıtlar şunlardı:
- Dünya rekoru: 2:09.72, Wu Yanyan (Çin), Şangay, Çin, 17 Ekim 1997.
- Oyun Kaydı: 2:19.00, Carolyn Adel (Surinam), Maracaibo'da 1998 Oyunları (13 Ağustos 1998).
Sonuçlar
Final
Yer | Yüzücü | Ülke | Zaman | Not |
---|---|---|---|---|
1 | Alia Atkinson | Jamaika | 2:21.69 | |
2 | Susana Escobar | Meksika | 2:21.87 | |
3 | Erin Volcán | Venezuela | 2:22.11 | |
4 | Alejandra Galan Lopez | Meksika | 2:22.27 | |
5 | Silvia Perez Sierra | Venezuela | 2:25.39 | |
6 | Alana Dillette | Bahamalar | 2:27.99 | |
7 | Laura Gomez Niño | Kolombiya | 2:30.33 | |
8 | Laura Rodriguez Blanco | Dominik Cumhuriyeti | 2:33.07 |
Ön bilgiler
Sıra | Yüzücü | Ülke | Zaman | Not |
---|---|---|---|---|
1 | Alejandra Galan Lopez | Meksika | 2:25.51 | Q |
2 | Erin Volcán | Venezuela | 2:25.92 | Q |
3 | Susana Escobar | Meksika | 2:26.49 | Q |
4 | Alia Atkinson | Jamaika | 2:26.76 | Q |
5 | Silvia Perez Sierra | Venezuela | 2:27.97 | Q |
6 | Alana Dillette | Bahamalar | 2:28.16 | Q |
7 | Laura Rodriguez Blanco | Dominik Cumhuriyeti | 2:28.53 | Q |
8 | Laura Gomez Niño | Kolombiya | 2:31.04 | Q |
9 | Marcela Aguirre Velez | Kolombiya | 2:31.72 | |
10 | Arianna Vanderpool-Wallace | Bahamalar | 2:32.71 | |
11 | Alexis Ürdün | Barbados | 2:32.85 | |
12 | Kimba Collymore | Trinidad ve Tobago | 2:36.12 | |
13 | Michael-Anne Myrvang | Virgin Adaları | 2:39.65 | |
14 | Dalia Massiel Tórrez Zamora | Nikaragua | 2:40.09 | |
15 | Lauren Renee Harcrow | Virgin Adaları | 2:41.90 | |
-- | Jennifer Powell | Cayman Adaları | DNS | |
-- | Laura Lucia Paz Chavez | Honduras | DNS | |
-- | Vanessa de Lourdes Martinez Colomer | Porto Riko | DNS | |
-- | Heather Roffey | Cayman Adaları | DQ |
Referanslar
- Sonuçlar: 2006 CAC'ler - Yüzme: Kadınlar 200 IM--ön kararlar resmi web sitesinden 2006 Orta Amerika ve Karayip Oyunları; alındı 2009-07-11.
- Sonuçlar: 2006 CAC'ler - Yüzme: Kadınlar 200 IM--finaller resmi web sitesinden 2006 Orta Amerika ve Karayip Oyunları; alındı 2009-07-11.