1998 Dünya Su Sporları Şampiyonasında açık suda yüzme - Erkekler 5 km - Open water swimming at the 1998 World Aquatics Championships – Mens 5 km - Wikipedia
1998 FINA Dünya Şampiyonası | ||
---|---|---|
Dalış | ||
Bireysel | ||
1 m | erkekler | KADIN |
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Açık suda yüzmek | ||
Tek | ||
5 km | erkekler | KADIN |
5 km | takım değerlendirmesi | |
Antalya 25 km | erkekler | KADIN |
Antalya 25 km | takım değerlendirmesi | |
Yüzme | ||
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | KADIN | |
1500 m | erkekler | |
Sırtüstü | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
Senkronize yüzme | ||
Solo | KADIN | |
Düet | KADIN | |
Takım | KADIN | |
Su topu | ||
Turnuva | erkekler | KADIN |
8.'de Erkekler 5K yarışı FINA Dünya Su Sporları Şampiyonası 6 Ocak 1998'de okyanusta yüzdü Perth, Batı Avustralya.
Sonuçlar
Yer | Yüzücü | Ulus | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksey Akatyev | Rusya | 55:18.6 | |
2 | Ky Hurst | Avustralya | 55:24.9 | |
3 | Luca Baldini | İtalya | 55:37.4 | |
4 | Yevgeny Bezruchenko | Rusya | 55:41.4 | |
5 | David Meca | ispanya | 55:42.7 | |
6 | Fabio Venturini | İtalya | 55:54.7 | |
7 | Igor Majcen | Slovenya | 55:55.9 | |
8 | John Flanagan | Amerika Birleşik Devletleri | 55:57.3 | |
9 | Carl Gordon | Yeni Zelanda | 56:06.6 | |
10 | Dave Bates | Avustralya | 56:08.3 | |
11 | Serghei Mariniuc | Moldova | 56:09.5 | |
12 | Sebastian Wiese | Almanya | 56:22.5 | |
13 | Stephane Lecat | Fransa | 56:37.0 | |
13 | Christof Wandratsch | Almanya | 56:37.0 | |
15 | Austin Ramirez | Amerika Birleşik Devletleri | 56:51.4 | |
16 | Nace Majcen | Slovenya | 57:01.1 | |
17 | Alexandre Angelotti | Brezilya | 57:25.7 | |
18 | Gareth Fowler | Güney Afrika | 58:32.2 | |
19 | Manuel Colmenares | Venezuela | 58:33.6 | |
20 | Ryan Coom | Yeni Zelanda | 58:36.0 | |
21 | Simon Chocron | Venezuela | 58:50.8 | |
22 | Alberto Morejón | Küba | 1:02:12.2 | |
23 | Trpimir Kutle | Hırvatistan | 1:02:13.3 | |
24 | Takashi Sugisawa | Japonya | 1:02:15.5 | |
25 | Norbert Csendes | Macaristan | 1:02:49.5 | |
26 | Anse Henry | Antigua ve Barbuda | 1:39:49.2 |