1998 Dünya Su Sporları Şampiyonasında açık suda yüzme - Kadınlar 5 km - Open water swimming at the 1998 World Aquatics Championships – Womens 5 km - Wikipedia
1998 FINA Dünya Şampiyonası | ||
---|---|---|
Dalış | ||
Bireysel | ||
1 m | erkekler | KADIN |
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Açık suda yüzmek | ||
Tek | ||
5 km | erkekler | KADIN |
5 km | takım değerlendirmesi | |
Antalya 25 km | erkekler | KADIN |
Antalya 25 km | takım değerlendirmesi | |
Yüzme | ||
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | KADIN | |
1500 m | erkekler | |
Sırtüstü | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
Senkronize yüzme | ||
Solo | KADIN | |
Düet | KADIN | |
Takım | KADIN | |
Su topu | ||
Turnuva | erkekler | KADIN |
8.'de Bayanlar 5K yarışı FINA Dünya Su Sporları Şampiyonası 6 Ocak 1998'de okyanusta yüzdü Perth, Batı Avustralya.
Sonuçlar
Yer | Yüzücü | Ulus | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|
1 | Erica Rose | Amerika Birleşik Devletleri | 59:23.5 | |
2 | Edith van Dijk | Hollanda | 1:00:58.5 | |
3 | Peggy Büchse | Almanya | 1:01:05.8 | |
4 | Megan Ryther | Amerika Birleşik Devletleri | 1:01:09.2 | |
5 | Valeria Casprini | İtalya | 1:01:09.5 | |
6 | Bronwen Whitehead | Avustralya | 1:01:10.7 | |
7 | Angela Maurer | Almanya | 1:01.11.1 | |
8 | Melissa Pasquali | İtalya | 1:01:11.6 | |
9 | Annette Andermatt | İsviçre | 1:01:13.2 | |
10 | Anne Chagnaud | Fransa | 1:01:14.7 | |
11 | Olga Guseva | Rusya | 1:01:16.7 | |
12 | Kristy Park | Avustralya | 1:01:28.3 | |
13 | Ravee Intpornudom | Tayland | 1:01:30.2 | |
14 | Etta van der Weijden | Hollanda | 1:02:42.6 | |
15 | Angela Collett | Yeni Zelanda | 1:02:54.8 | |
16 | Maša Jamnik | Slovenya | 1:03:52.5 | |
17 | Paula Wood | Büyük Britanya | 1:03:56.0 | |
18 | Robyn Bradley | Güney Afrika | 1:03:56.3 | |
19 | Attilia Figini | İsviçre | 1:06:38.9 | |
20 | Kasparik'i düzenle | Macaristan | 1:06:42.0 | |
21 | Rania Ghousheh | Ürdün | 1:26:38.4 | |
22 | Andrea Edwards | Antigua ve Barbuda | 1:30:25.1 |